F5 Teknoloji 0216 446 3888F5 Teknoloji 0 2164462888 Srn4000 nvr kayıt cihazı pratik kullanım özelliği ile birlikte kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı zamanımızda maksimum tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. bununla birlikte çok aşırı çıkışlı kamera ve encoder desteği, pratik kamera kurulum özelliği ile birlikte Linux işletim sisteminin yanı dizi Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında tam olarak deneyimli bir kullanım imkanı sağlamakta. bununla beraber çok aşırı uygun fiyatlar altında oldukça çok farklı alanda kullanım imkanını da beraberinde getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için özel bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu durumda bilgisayar "sabit" disklerde yapılır. Konfigürasyona bağlı olarak, genelde 4, 8, 9 veya 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en mühim parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu halde bu, sistemler, kontrol iş yeri binaları veya yavaş işlemler içeren başka nesneler için bir srn 4000 nvr kayıt problem oluşturmaz. lakin güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı şekilde çalışan) kullanılmalıdır.

Son zamanlarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve srn 4000 nvr kayıt türlü çıkış cihazlarının (mesela, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, öteki engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmekte. Böylece, tam olarak entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar benzeri DVR'ler, çoğu gün arasında insanların bulunmadığı konutlar, depolar ya da diğer binalar için yoğun şekilde rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üstünden uzaktan gerçekleştirilebilir.

öteki bir DVR türü bilgisayar tabanlı DVR'dir. cazibe kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR haline gelir. çoğu durumda, bilgisayarın kaynakları sırf kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üstünde başka amaçlarla kullanılması önerilmez, nedeniyse sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu modern kaydedici şu anda NVR (file kaydediciler). Ya bir cihaz yada sanal (yazılım) halinde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / yahut dağıtılmış video kontrol sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “F5 Teknoloji 0216 446 3888”

Leave a Reply

Gravatar